AKTUALNE PROJEKTY

POŻAR W BURDELU

perkusja

“Są wulgarni. Nieprzyzwoici. Opowiadają niesmaczne dowcipy. Obrażają publiczność. I na dodatek nie umieją tekstu. Kto? Artyści ze spektaklu ‘Pożar w burdelu‘. A mimo to, dawno się tak nie uśmiałem“ – pisał w październiku 2012 roku w portalu Gazeta.pl krytyk teatralny Roman Pawłowski. Były to dopiero początki istnienia tej formacji, założonej przez Michała Walczaka i Macieja Łubieńskiego i związanej z Klubem Komediowym Chłodna. Pożar w Burdelu, to obecnie najgłośniejszy kabaret stolicy. Zaliczany przez tygodnik Polityka do najważniejszych wydarzeń teatralnych 2014 roku i uhonorowany warszawską „Wdechą“ 2013, „Pożar w Burdelu“, pokochały tysiące warszawiaków. Podczas każdego spektaklu, aktorskiej Burdel Trupie towarzyszy Burdel Band, w składzie: klawisz, gitara basowa, saksofon, klarnet i perkusja.

https://www.facebook.com/PozarWBurdelu

MAJA OLENDEREK ENSEMBLE

perkusja

„Maja Olenderek Ensemble to wyjątkowa formacja na rodzimym rynku muzycznym. Nie poddają się przelotnym modom, nie idą z falą zmiennych trendów, grają swoją własną muzykę i robią to również całkowicie po swojemu. W twórczości zespołu wciąż liczą się piękne melodie i wyrafinowane harmonie, szlachetne brzmienie oraz kunszt instrumentalistów. Nie można też zapomnieć o samej Mai, która nie tylko posiada głos o wyjątkowej barwie ale też doskonale nad nim panuje, zarówno w nagraniach studyjnych jak i w trakcie występów na żywo.“ Maja Olenderek, wokalistka, autorka tekstów, muzykolog, obdarzona jest unikalną barwą głosu. Laureatka m.in. Grand Prix 50-tej, jubileuszowej edycji Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, Grechuta Festival, oraz wpółorganizowanego przez PRIII Polskiego Radia konkursu Skoda Auto Muzyka.

http://www.majaolenderek.com

KAROLINA CZARNECKA

feat. Marcin Wippich & Dj. Siwak

„Karolina Czarnecka-Studentka IV roku Akademii Teatralnej w Warszawie, absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Ważnym momentem w jej karierze był udział w finale XVI Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej, podczas którego została wyróżniona Nagrodą Specjalną, przyznaną przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Kolejnym istotnym momentem był występ podczas 35 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie znalazła się w gronie dziesięciu finalistek, wykonując m.in. piosenkę „Hera, koka, hasz, LSD”, cover zespołu The Tiger Lillies. Wykonanie stało się hitem internetu, uzyskując ponad 13 milionów odsłon. Jesienią 2014 roku ukazała się debiutancka płyta artystki, Epka pt:„Córka”. Artystka podczas swojego koncertu zabiera widza w dziki świat zagubionej Tiny, bohaterki swej debiutanckiej płyty. Towarzyszą jej muzycy: dj SIWAK i perkusista Marcin Wippich.

http://czarneckakarolina.pl

ADMINISTRATORR

perkusja

ADMINISTRATORR to warszawska formacja grająca rockową muzykę alternatywną i jednocześnie pseudonim artystyczny jej założyciela Bartosza Marmola, który powołał go do życia w marcu 2009 r. Nazwa zespołu nawiązuje bezpośrednio do doświadczeń zawodowych Marmola, a pośrednio i metaforycznie jest odzwierciedleniem wizji świata w której coraz więcej przestrzeni życiowej ulega formalizacji, i w której uprawnienia administratora kreują rzeczywistość. W 2011 r. ADMINISTRATORR rozpoczął współpracę z Lesławem (KOMETY), której efektem jest płyta „Piosenki o Warszawie”, poświęcona przestrzeni współczesnej stolicy. Do nagrania płyty zaproszono wielu gości (m.in. Muniek Staszczyk, Muzyka Końca Lata, Skowyt…). ADMINISTRATORR wydał trzy autorskie albumy płytowe.

https://www.facebook.com/administrat0rr

MUSIC FACTORY

perkusja

Zespół eventowy z bogatą ofertą skierowaną do firm, korporacji i klientów prywatnych, zajmujący się profesjonalną oprawą muzyczną (koncert, event, gala, impreza firmowa, itp.), posiadający duże doświadczenie na rynku. Tworzą go profesjonalni muzycy i wokaliści, mający na swoim koncie współpracę m.in. z takimi artystami i instytucjami, jak: Isis Gee, Anita Lipnicka & John Porter, Muniek Staszczyk, Hanna Banaszak, Paweł Kaczmarczyk, Sławomir Jaskółke, Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, TVP, TVN, BBC, Teatr Roma, Teatr Polonia, Och Teatr, czy Teatr Warsawy.

http://www.music-factory.com.pl

Polecam również stronę: www.magdalenamalecka.com

DYSKOGRAFIA